X
REKLAM VERİN KAZANIN

BURAYA REKLAM VEREREK DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça

Deutz-Fahr Traktör 9340 Ttv Deutz-Fahr Traktör 9340 Ttv

Submitted by: Kaan   Date: 2019-01-30 17:13 Kategori: deutzblog | Okundu: 964

YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN TASARLANDI. İŞLERİNİZİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN GELİŞTİRİLDİ.

DEUTZ-FAHR mühendisleri 9 Serisi’nde ultra modern, son derece akıllı, yüksek beygir gücüne sahip bir traktör geliştirdi. Bu traktör, benzersiz kullanım konforu, otomatikleştirilmiş rutin işlevleri ve en yenilikçi teknolojileri sayesinde daha iyi performans gösteriyor ve çalışma verimini büyük oranda arttırıyor. Ayrıca, tüm bunları en az miktarda kaynak sarf ederek gerçekleştiriyor.

9 Serisi’nin her bir parçası son derece yenilikçi ve pazardaki en iyiler arasındadır. Mükemmel dengeli ve son derece çekici yüksek beygir gücü ile çiftçiler ve müteahhitler en iyi sonuçları elde edebilir.

YAKIT TÜKETİMİNİ AZALTIRKEN GÜCÜ ARTTIRIN

9 Serisinin güç ünitesinde sadece en iyi yeteri kadar iyidir. Belirleyici etken, en düşük yakıt sarfiyatında en yüksek performanstır. İki kademeli turbo şarjlı ve ara soğutmalı Deutz TTCD 7.8 l altı silindirli motorun ve SCR, DPF ve DCR teknolojisinin alternatifi yoktur. Motor 2.000 bar enjeksiyon basıncı ile anında tepki verir ve 1.000 d/d’da torkun %90’ını sağlar. Maksimum tork 1.200-1.600 d/d’da sabit kalır. Motorlarda ayrıca, ekstrem koşullarda bile kullanılabilen, mükemmel soğuk çalıştırma özelliği bulunur. Deutz TTCD 7.8 l motorları yenilikçi SCR/DPF teknolojisi sayesinde, performans kaybı olmadan tüm uluslararası kanunlara uygundur (US EPH/Tier4final). Konsept, maksimum verim elde etmek için ayarlanmıştır.  Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA