X
REKLAM VERİN KAZANIN

BU SİTEDEN TAM OLARAK YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.!
Reklam Vermek ve Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça
franch english german arabic turkish

Deutz Yedek Parça Kullanım Koşulları Deutz Yedek Parça Kullanım Koşulları

Submitted by: Kaan   Date: 2019-08-01 13:37 Kategori: bilgibankasi | Okundu: 2363

Deutz Yedek Parça Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Deutz Yedek Parça sitem olan www.deutzparca.com sitesine giriş yaptığınızda ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilecek olan kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumlardan sorumlusunuzdur.

Genel Kapsam

www.deutzparca.com ve alt alanadları Deutz Yedek Parça web sitesine aittir. Bu sitede yayınlanan tüm içerikler Deutz Yedek Parça web sitesi sahipleri tarafından oluşturulmaktadır.  Deutz Yedek Parça web sitesinde yer alan tüm yazılar ve içerikler Deutz Yedek Parça web sitesi yöneticileri hazırlanmaktadır ve bu içerikler Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup, koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartlar sağlandığı takdirde site içeriklerini kullanabilirsiniz. Aksi durumda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza ya da kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

Deutz Yedek Parça sayfalarında yer alan içeriklerin hiçbirini kopyalamaz,alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Aksi durumda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal haklar kullanılacaktır.

Ancak içerikleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı sayfasın da belirttiğimiz koşullar yerine getirildiği takdirde ve sadece sitenizde içeriğimin bir kısmını alıntılayarak ve alıntıladığınız kısımın sonunda ya da başında kaynak link olarak içerik bağlantısını eklemeniz koşulu ile siteleriniz de içeriklerimizi paylaşabilirsiniz.

İndirilebilir Dosyalar ve Dış Bağlantılar

İndirilebilir Dosyalar

Deutz Yedek Parça sayfamızda paylaştığımız içeriklerin genel olarak Deutz Yedek Parça sektörüne yönelik olduğu için bazı 3.part programların kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programların doğrusunu edinmeleri için kullanıcılara indirme bağlantıları verilmektedir.

Bu bağlamda;

  1. İndirdiğiniz programdan oluşabilecek tüm teknik veya fiziki sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
  2. İndirdiğiniz dosyanın çalışıp,çalışmaması durumunda bize bildirim yapmanız durumunda sorun tarafımızca giderilmeyecektir.

Dış Bağlantılar

Deutz Yedek Parça sayfamızda paylaştığımız bazı içeriklerim de dış bağlantılar vermekteyiz. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından Deutz Yedek Parça web sitesi sorumlu değildir. Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan Deutz Yedek Parça web sitesi sorumlu değildir.

Bunlara ilaveten; Ücretli olarak sitemizden başka siteler backlink adını verdiğimiz sponsorlu bağlantılar vermekteyiz ve bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve kapsamlarından Deutz Yedek Parça web sitesi sorumlu değildir.

Yorumlar

Deutz Yedek Parça web sayfasına yazılan yorumlar tarafımızdan denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu sayfayı okuduktan sonra siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları sayfası gerekli oldukça tarafımızca güncellenebilir bu yüzden her siteyi ziyaretinizde bu sayfayı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

İletişim

Her türlü görüş,soru ve sorunlarınıza bizimle iletişim sayfasından paylaşabilirsiniz.

Reklam & Sponsorluk

Reklam veya sponsorluk için iletişim kurmak istiyorsanız eğer reklam&sponsorluk sayfasında ki bağlantıdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA