X
REKLAM VERİN KAZANIN

BU SİTEDEN TAM OLARAK YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ.!
Reklam Vermek ve Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça
franch english german arabic turkish

Deutz Yedek Parça Tanıtım Yazısı Deutz Yedek Parça Tanıtım Yazısı

Submitted by: Kaan   Date: 2019-08-01 14:27 Kategori: bilgibankasi | Okundu: 2260

Deutz Yedek Parça Tanıtım Yazısı

Deutz Yedek Parça Tanıtım Yazısı Reklamları

Hazırlanan tanıtım yazıları en az 300 kelimeden oluşmalıdır.

Tanıtım yazısına ait başlık, boşluklar dahil olmak üzere en fazla 65 karakter olabilir ve bağlantı içeremez (Örn: https://deutzparca.com gibi)

Tanıtım yazısı içerisinde tek bir siteye ve en fazla 1 link çıkışı yapılabilir. (1 linkten daha fazla çıkış yapmak istiyorsanız her bir link için ücrete 10 TL eklenecektir.)

Yazı için bir adet görsel iletilmelidir. Görselin çözünürlüğü 580×360 ebatlarında, JPG,PNG formatlarında, 1 MB‘dan büyük olmamalıdır.

Tanıtım yazıları Deutz News adlı kategori içerisinde yayınlanacaktır.

Tarafınızca yazılan yazılar özgünlük kontrolünden geçirildikten sonra yayınlanır. Özgün olmayan, kopya tanıtım yazıları yayınlanmayacaktır.

Tanıtım yazıları süresiz olarak yayında kalır, silinmez. Teknik aksaklıklar olmadıktan sonra tanıtım yazıları kalıcıdır.

Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşmış, anlam bütünlüğünden yoksun ve editörün kişisel beğenisini öne çıkaran yazılar yayınlanmaz.

Tanıtım yazısının ücreti 100 TL’dir. 

Tanıtım yazısı almak isteyen kişi/kişiler gizlilik politikasını, kullanım koşullarını ve yukarıda madde madde yazan tanıtım yazısı koşullarını kabul etmiş sayılır ve tanıtım yazısı yayınlandıktan sonra ücret iadesi yapılmaz.

Ödeme Bildirimi

Aşağıda ki mail adresine, konu başlığına hangi reklam seçeneğine dair ödeme yapacaksanız onu belirterek ödeme bildiriminde bulununuz. Ödeme bildirimi yaptığınızda tarafınıza 1-5 iş günü içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Mail: bilgi@deutzparca.comComments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA