X
REKLAM VERİN KAZANIN

BURAYA REKLAM VEREREK DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça
Date: 2018-12-14 15:39 Kategori: deutzmotorlar | Okundu: 896

Tcd3.6L4 Agri Power Deutz Motor Tcd3.6L4 Agri Power Deutz Motor DEUTZ Motorlar

Diesel Engines Deutz TCD 3.6 L4 (Agri)

Tarım makineleri için motor. 
Yeni tasarlanmış, su soğutmalı 4 silindirli, turbo şarjlı ve soğutmalı harici egzoz gazı geri dönüşü ve şarj havası soğutmalı motor. 

DVERT® oksidasyon katalitik konvertörü (DOC) ve seçici katalitik indirgemenin (SCR) kullanımı tüm uygulama ve ortam koşullarında bakım gerektirmeyen çalışmayı sağlar. 
Motorlar, motora monte edilen sistemlerin opsiyonunu içeren modüler egzoz arıtma sistemi (EAT) konfigürasyonuna sahiptir. Bu, OEM için makine entegrasyonunu önemli ölçüde azaltır ve neredeyse bir drop-in çözümü anlamına gelir. 
500 saatlik yağ değişim aralıkları ve bakım gerektirmeyen bir valfli tren, düşük bakım maliyetleri ve artan makine kullanılabilirliği ile sonuçlanır.
Güçlü DEUTZ Common Rail enjeksiyon sistemi ve sürücü yönetimine akıllı bağlantı sağlayan elektronik motor kontrolü (EMR 4), düşük yakıt tüketiminde optimum motor performansını garanti eder. 


DİĞER DEUTZ ÜRÜNLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Önceki Motor Sonraki Motor

Reklamlar


BURAYA FİRMANIZIN REKLAMINI VEREBİLİRSİNİZ

Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA

Reklamlar


BURAYA FİRMANIZIN REKLAMINI VEREBİLİRSİNİZ

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

20503551 Motor Takozu FH12, F.
SAME DEUTZ FAHR TRAKTÖR SAN. VE TİC.A.Ş.
16F36-30118 Ön Motor Takozu BF4M201.
DEUTZ, 2019 İki Yeni Motor (D1.2 / D1.7) T.
Deutz Serpic 2016 Spare Parts Catalog
Deutz Yedek Parça Backlink Reklamları
Deutz Yedek Parça Banner Reklamlar
Deutz Yedek Parça Tanıtım Yazısı
Deutz Yedek Parça Kullanım Koşulları
Deutz Yedek Parça Gizlilik Politikası
HAMM Silindir Deutz Motor Parçaları LİEBHERR Deutz Motor Parçaları CASE VIBROMAX Deutz Motor Parçaları VOLVO PENTA Deutz Motor Parçaları DYNAPAC Deutz Motor Parçaları Deutz Fahr Yedek Parçaları Deutz İş Makinaları Yedek Parça Uzel Traktör Yedek Parçaları Volvo İş Makinaları Yedek Parça Massey Ferguson Yedek Parçaları Atlas Copco Yedek Parçaları Same Traktör Yedek Parçaları Volvo Ekskavator Yedek Parçaları Bomag Silindir Yedek Parçaları Volvo iş Makinaları Yedek Parçaları Deutz Jeneratör Yedek Parçaları Volvo Kamyon Yedek Parçaları Marin Motor Yedek Parçaları Volvo Greyder Yedek Parçaları Şap Makinaları Yedek Parça Linde Forklift Yedek Parçaları