Date: 2018-12-14 15:31 Kategori: deutzmotorlar | Okundu: 220

TCD4.1L4 Deutz Motor TCD4.1L4 Deutz Motor DEUTZ Motorlar

Diesel Engines Deutz TCD 4.1 L4

Su soğutmalı 4 silindirli inline motor, turboşarjlı ve şarj havası soğutmalı soğutmalı, harici egzoz gazı devridaimine sahiptir. 

Motor ve egzoz arıtma (EAT) en yüksek toplam sistem verimliliği için optimize edilmiştir ve böylece en düşük tüketim ve toplam işletme maliyetini sağlar. 
Motorun tutarlı kurulum ve bağlantı boyutları, mevcut kurulumların emisyon yasalarının bir sonraki aşamasına geçişini kolaylaştırır. Motorların büyüklüğü ve tasarımı korunan bir teknoloji nedeniyle Stage V değiĢikliğinde aynı kalacaktır. Müşterinin cihazında değişiklik yok. EAT içermeyen bir varyant, daha az düzenlenmiş piyasalar için bir seçenek olarak mevcuttur.
Güçlü DEUTZ Common Rail (DCR®) enjeksiyon sistemi ve sürücü yönetimine akıllı bağlantı sağlayan elektronik motor kontrolü (EMR), düşük yakıt tüketiminde optimum motor performansını garanti eder. 


DİĞER DEUTZ ÜRÜNLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Önceki Motor Sonraki Motor

Reklamlar


BURAYA FİRMANIZIN REKLAMINI VEREBİLİRSİNİZ

Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA

Reklamlar


BURAYA FİRMANIZIN REKLAMINI VEREBİLİRSİNİZ

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DEUTZ TCD 18.0 L6 Engine
DEUTZ TCD 16.0 V8 Engine
DEUTZ TCD 13.5 L6 Engine
DEUTZ TCD 9.0 L4 Engine
DEUTZ TCD 2.2 L4 Engine
DEUTZ FAHR 4E serisi
Deutz Fahr 4E Serisi 2019 Fiyat Listesi
Deutz Serpic 2014 Spare Part Catalog
Deutz Spare Parts DEUTZ Engine Parts
DEUTZ-FAHR Traktör 9340 TTV
HAMM Silindir Deutz Motor Parçaları LİEBHERR Deutz Motor Parçaları CASE VIBROMAX Deutz Motor Parçaları VOLVO PENTA Deutz Motor Parçaları DYNAPAC Deutz Motor Parçaları Deutz Fahr Yedek Parçaları Deutz İş Makinaları Yedek Parça Uzel Traktör Yedek Parçaları Volvo İş Makinaları Yedek Parça Massey Ferguson Yedek Parçaları Atlas Copco Yedek Parçaları Same Traktör Yedek Parçaları Volvo Ekskavator Yedek Parçaları Bomag Silindir Yedek Parçaları Volvo iş Makinaları Yedek Parçaları Deutz Jeneratör Yedek Parçaları Volvo Kamyon Yedek Parçaları Marin Motor Yedek Parçaları Volvo Greyder Yedek Parçaları Şap Makinaları Yedek Parça Linde Forklift Yedek Parçaları